Magdalena i Marek Majewscy Szkółka Roślin Wrzosowatych

Aktualności

08.09.2018
WRZOSY

Szanowni Państwo,

Właśnie jesteśmy w pełni sezonu kwitnienia i sprzedaży wrzosów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego pokazowego ogrodu wrzosowego i szkółki. Oferujemy wiele odmian wrzosów, zarówno tych tradycyjnych, jak i pełnych i pączkowych w róznych kolorach liści i kwiatów. Wrzosy pączkowe kwitną bardzo długo, potrafią być atrakcyjne aż do wiosny. Sprzedaż roślin prowadzimy hurtowo i detalicznie.

13.08.2018
Oferta 2018/2019

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą 2018/2019r.

10.07.2018
P R O M O C J A

Pięknie wyrośnięte, rozkrzewione azalie wielkokwiatowe w pojemnikach 10 L ( niektóre odmiany mają więcej niż 1 m ) do końca września są oferowane w cenie promocyjnej o 40% niższej czyli tylko 16zł netto. Zapraszamy.

28.06.2018
Urok letnich wrzośców

Na wrzosowisku w czerwcu-lipcu, kiedy to o wrzoścach wiosennych powoli zapominamy, bo całą uwagę skupiała do tej pory, niestety już przekwitająca, arystokracja różaneczników i azalii, dominować zaczyna pewna grupa roślin, która jest jeszcze stosunkowo mało znana. Są to niskie krzewinki zwane z praktycznego punktu widzenia wrzoścami letnimi. Te kilka gatunków kwitnących późną wiosną i latem powodują, że coś się dzieje na wrzosowisku, kiedy to większość roślin już przekwitła. Wypełniają one nam ten okres oczekiwania na końcowy spektakl lata - kwitnienie wrzosów. Zapraszamy również klientów detalicznych.

Już ponad dwadzieścia pięć lat trwa nasza przygoda z tymi roślinami i coraz bardziej utwierdzamy się że :

Nie ma to jak w rodzinie - wrzosowatych

06.03.2018
Sezon w pełni

Sezon i sprzedaż roślin w pełni. Mamy bogatą ofertę azalii wielkokwiatowych, azalii japońskich, pierisów, kiścieni, różaneczników i innych roślin wrzosowatych. Zapraszamy.