Magdalena i Marek Majewscy Szkółka Roślin Wrzosowatych

Szkółka Roślin Wrzosowatych Majewscy w Końskowoli w Lubelskiem

Szkółka Majewscy znajduje się w Końskowoli w województwie lubelskim. Specjalizujemy się w produkcji roślin wrzosowatych. Działamy od 1992 roku, a dzięki pasji i wielu latom doświadczenia możemy może zaproponować Państwu ponad 600 taksonów wysokiej jakości roślin. To wyjątkowe miejsce rozwijało się przez kilkanaście lat, zwiększając swoją powierzchnię z sezonu na sezon, a obecnie zajmuje teren blisko 8 hektarów. Stale poszerzamy asortyment oraz jakość produkowanych roślin. Wyróżnia nas wąska specjalizacja, ponieważ oferujemy wyłącznie rośliny wrzosowate, dzięki czemu dostarczamy jedynie w pełni zdrowe, zahartowane, najlepszej jakości sadzonki. Szkółka Roślin Wrzosowatych to firma rodzinna założona przez małżeństwo Państwa Majewskich, którzy wywodzą się z rodzin z tradycjami szkółkarskimi i od najmłodszych lat realizowali swoją ogrodniczą pasję.

Gospodarstwo szkółkarskie

W naszym gospodarstwie szkółkarskim znajdują się wrzosy, wrzośce, azalie japońskie i wielkokwiatowe, a także różaneczniki. Hodujemy też kalmie, kiścienie, pierisy, borówki amerykańskie, jagody, żurawinę, modrzewnicę, debecję, bażynę i golterię. Oferujemy kilkadziesiąt odmian różaneczników [https://www.majewscy.com.pl/pl/rozaneczniki.html] i azalii. Korzystając z oferty naszego gospodarstwa szkółkarskiego, mogą Państwo stworzyć atrakcyjny ogród, który będzie zachwycał przez cały rok, włącznie z zimą, przy odpowiednim zaplanowaniu nasadzeń. Rodzina roślin wrzosowatych jest bogata w liczne gatunki, różniące się nie tylko kolorem kwiatów i wysokością, ale też okresem kwitnienia.

Szkółka Roślin Wrzosowatych

Na terenie Szkółki Roślin Wrzosowatych znajduje się plac sprzedaży, na którym mogą Państwo obejrzeć najbardziej atrakcyjne w danym momencie rośliny. Zachęcamy też do odwiedzenia ogrodu pokazowego, w którym Klienci mogą odnaleźć inspiracje dla swojego ogrodu. Jesteśmy członkiem związku Szkółkarzy Polskich. Nasze gospodarstwo szkółkarskie można było zobaczyć m.in. w programach telewizyjnych „Maja w ogrodzie", Rok w Ogrodzie oraz w programie „Dzień Dobry TVN”. Zapraszamy do naszego punktu sprzedaży detalicznej i półhurtowej roślin, a także do składania zamówień drogą internetową. Zapewniamy odbiorcom fachowe doradztwo.

Roślina
OFERUJEMY PONAD 600 TAKSONÓW ROŚLIN WRZOSOWATYCH WYSOKIEJ JAKOŚCI
Roślina